GYDYTOJŲ ODONTOLOGŲ IR BURNOS HIGIENISTŲ DARBO GRAFIKAS

2021 m. lapkričio mėn.

Kab. Nr. Gyd. odontologai ir burnos higienistai  Savaitės dienos Pastabos 
I II III IV V
 101 R. GUŽAUSKIENĖ 7-13 13-19 7-13  
 102 D. SKREBIENĖ  13-19 –  –  7-13 13-19  
   V. GERVIENĖ  – 7-13 13-19 –  –   
 103 V. ŽIAUGIENĖ  7-13 13-19 7-13 13-19 7-13  
   K. KAUŠYLIENĖ (burnos higienistas) 13-19 7-13 13-19 7-13 13-19  Nedirbs nuo11.03 iki 11.05
 104 K. GAIGALAS  7-19 13-19 7-13 13-19 7-13 PP I 1230-13
   G. MOTIEKAITIS 7-13 13-19 7-13  
 105 A. GUTPETRIENĖ  7-14  7-18  –  –  –  PP I, II 1130-12
 202 I. DAVIDONIENĖ   – 7-19  –  –  –   II PP 1230-13
Nedirbs nuo 11.15 iki 11.26
 301 S. ULOZIENĖ 7-19 7-13 7-13

I PP 1230-13

302 S. ULOZIENĖ  – 13-17 –  – 

 III PP 1230-13

 302 V. ZDANEVIČIENĖ (burnos higienistė) 7-19  –  7-13  –  7-19 

I ir V   PP 1230-13

Pagrindas: darbo grafikas Nr. 1

Lapkričio 1 ir 2 d. – nedarbo dienos

ANTRINIO LYGIO GYDYTOJŲ ODONTOLOGŲ SPECIALISTŲ DARBO GRAFIKAS

2021 m. lapkričio mėn.

Kab. Nr. Gyd. odontologai ir burnos higienistai  Savaitės dienos Pastabos 
I II III IV V
101 E. ZDANAVIČIENĖ (gyd. odontologas ortopedas) 930-17 930-19 V PP 1230-1300
 102 S. ANDRAŠIŪNIENĖ (gyd. odontologas ortopedas) 13-19 7-13  
 105 J. ZAIKAUSKAITĖ (gyd. endodontologas) 7-19 7-19

PP IV, V 1230-1330 

Nedirbs 11.26

 106 L. VILEIŠIENĖ (gyd. burnos chirurgas) 13-19 7-13 13-19 13-19

Nedirbs nuo 11.15 iki 11.19

11.11 dirbs nuo 7 iki 13

 106 D. BLIEKIENĖ (gyd. burnos chirurgas) 7-13 13-19 7-13 Nedirbs nuo 11.03 iki 11.26
 303 L. VILEIŠIENĖ (gyd. burnos chirurgas) 7-13 II PP 1230-1300
Nedirbs nuo 11.15 iki 11.19
 202 J. MONTVILIENĖ (gyd. odontologas ortopedas) 8-19 8-19 8-19 8-14

PP I, III ir IV 1230-1300

 204 VISMANTAS BOSAS (gyd. burnos chirurgas) 7-13 13-19 7-13 13-19 7-13  
  VYTAUTAS BOSAS (gyd. burnos chirurgas) 13-19 7-13 13-19  Nedirbs iki 11.30
  E. OGINTAS (gyd. burnos chirurgas) 13-19 7-13 13-19 7-13  13-19  Nedirbs nuo iki 11.09
  A. JASIŪNAS (gyd. odontologas, III kurso burnos chirurgijos rezidentas) 14-19  
 305 R. MURNIKOVIENĖ (gyd. periodontologas) 7-19 13-19 7-19

PP I ir IV 1230-1300 

Pagrindas: darbo grafikas Nr. 1

Lapkričio 1 ir 2 d. – nedarbo dienos

GYDYTOJŲ ODONTOLOGŲ VAIKŲ SPECIALISTŲ DARBO GRAFIKAS

2021 m. lapkričio mėn.

Kab. Nr. Gyd. odontologai ir burnos higienistai  Savaitės dienos Pastabos 
I II III IV V
301 S. ULOZIENĖ (gyd. vaikų odontologas) 13-19 13-19  Nedirbs nuo 11.15 iki 11.19
Nedirbs 11.24
 301 V. GRIGALAUSKIENĖ (gyd. vaikų odontologas) 7-13 13-19 7-13 13-19  
303 D. URBELIENĖ (gyd. burnos chirurgas, teikiantis paslaugas vaikams) 13-19 7-13 7-13

PP III 1230-1300 

303 D. URBELIENĖ (gyd. burnos chirurgas, atliekantis dantų implantaciją) 7-19

PP III 1230-1300

306 N. SASNAUSKIENĖ 1130-19 7-1430 7-1430 1130-19 7-1430

Pagrindas: darbo grafikas Nr. 1

Lapkričio 1 ir 2 d. – nedarbo dienos