PIRMINIO LYGIO GYDYTOJŲ ODONTOLOGŲ DARBO GRAFIKAS

2020 m. lapkričio mėn.

Kab. Nr. Gyd. odontologai ir burnos higienistai  Savaitės dienos Pastabos 
I II III IV V
 101  D. GASPARIŪNIENĖ  –  7-13 7-18  7-17  –  Nedirbs iki 11.30
   G. JUREVIČIŪTĖ  – 13-19 7-13 7-18 IV PP I 1230-1300
 102 D. SKREBIENĖ  7-13  –  –  13-19  7-13   
   V. GERVIENĖ  –  13-19 7-13  –  –   
 103 V. ŽIAUGIENĖ  13-19  7-13  13-19  7-13  13-19   
   K. KAUŠYLIENĖ (burnos higienistė) 7-13  13-19  7-13  13-19  7-13   
 104 K. GAIGALAS  7-19  7-13  13-19  7-13  13-19  PP I 1230-30 
   G. MOTIEKAITIS  – 13-19  7-13  13-19  –   
 105 A. GUTPETRIENĖ  930-19  7-1630  –  –  –  PP I 1230-13
 202 I. DAVIDONIENĖ   – 7-19  –  –  –   II PP 1230-13
 302 R. BAGDANAVIČIŪTĖ  7-19  7-19  7-13  –  –   I, II PP I 1230-13
 305 V. ZDANEVIČIENĖ  7-19  –  7-13  –  7-19  I ir V   PP 1230-13

Pagrindas: darbo grafikas Nr. 1

Pastaba: lapkričio 2 d. – nedarbo diena

 

ANTRINIO LYGIO GYDYTOJŲ ODONTOLOGŲ DARBO GRAFIKAS

2020 m. lapkričio mėn.

Kab. Nr. Gyd. odontologai ir burnos higienistai  Savaitės dienos Pastabos 
I II III IV V
101 E. ZDANAVIČIENĖ (gyd. odontologas ortopedas) 930-19  Nedirbs 11.06 
V PP 1230-1300
 102 S. ANDRAŠIŪNIENĖ (gyd. odontologas ortopedas) 7-13 13-19  Nedirbs 11.04
 105 J. ZAIKAUSKAITĖ (gyd. endodontologas) 7-19 7-19 PP IV, V 1230-1330 
 106 L. VILEIŠIENĖ (gyd. burnos chirurgas) 7-13 13-19 7-13 13-19 II PP 1230-1300
  D. BLIEKIENĖ (gyd. burnos chirurgas) 13-19 7-13 13-19  
 303 L. VILEIŠIENĖ (gyd. burnos chirurgas) 13-19  
 202 J. MONTVILIENĖ (gyd. odontologas ortopedas) 8-19 8-19 8-19 8-14 PP I, III ir IV 1230-1300
 204 VISMANTAS BOSAS (gyd. burnos chirurgas) 13-19 7-13 13-19 7-13 13-19  
  VYTAUTAS BOSAS (gyd. burnos chirurgas) 13-19 7-13 13-19  
  E. OGINTAS (gyd. burnos chirurgas) 7-13 13-19 7-13 13-19 7-13  
 305 R. MURNIKOVIENĖ 7-19 13-19 7-19 PP I, III ir IV 1230-1300

Pagrindas: darbo grafikas Nr. 1

Pastaba: lapkričio 2 d. – nedarbo diena

GYDYTOJŲ ODONTOLOGŲ VAIKŲ SPECIALISTŲ DARBO GRAFIKAS

2020 m. lapkričio mėn.

Kab. Nr. Gyd. odontologai ir burnos higienistai  Savaitės dienos Pastabos 
I II III IV V
301 S. ULOZIENĖ (gyd. vaikų odontologas) 7-19 7-13 13-19 7-13 13-19 PP I 1230-1300
  V. GRIGALAUSKIENĖ (gyd. vaikų odontologas) 13-19 7-13 13-19 7-13  
302 S. ULOZIENĖ (gyd. vaikų odontologas) 13-16  
302 S. ULOZIENĖ (gyd. vaikų odontologas) 16-17  
303 D. URBELIENĖ (gyd. burnos chirurgas) 7-13 13-19 7-13  
303 D. URBELIENĖ (gyd. burnos chirurgas, atliekantisdantų implantaciją) 7-19 III PP 1230-1300
306 N. SASNAUSKIENĖ 1130-19 7-1430 7-1430 1130-19 7-1430  

Pagrindas: darbo grafikas Nr. 1

Pastaba: lapkričio 2 d. – nedarbo diena

PIRMINIO LYGIO GYDYTOJŲ ODONTOLOGŲ DARBO GRAFIKAS

2020 m. gruodžio mėn.

Kab. Nr. Gyd. odontologai ir burnos higienistai  Savaitės dienos Pastabos 
I II III IV V
 101  D. GASPARIŪNIENĖ  –  7-13 7-18  7-17  –  Nedirbs iki 12.31
   G. JUREVIČIŪTĖ  – 7-13  13-19  7-13  –  PP IV 1230-13
12.31 dirbs iki 15 val.
 102 D. SKREBIENĖ  13-19 –  –  7-13  13-19  
   V. GERVIENĖ  –  7-13 13-19 –  –  Nedirbs nuo 12.29 iki 12.30
 103 V. ŽIAUGIENĖ  7-13 13-19 7-13 13-19 7-13  
   K. KAUŠYLIENĖ (burnos higienistas) 13-19 7-13 13-19 7-13 13-19  Nedirbs nuo 12.17 iki 12.31
 104 K. GAIGALAS  7-19  13-19 7-13 13-19 7-13  PP I 1230-13
 105 A. GUTPETRIENĖ  930-19  7-1630  –  –  –  PP I 1230-13
Nedirbs nuo 12.14 iki 12.29
   J. GERVYTĖ  – –  930-19   –  –  PP 1230-13
 202 I. DAVIDONIENĖ   – 7-19  –  –  –   PP 1230-13
 302 R. BAGDANAVIČIŪTĖ  7-19  7-19  7-13  –  –   PP I ir II 1230-13
   S. ULOZIENĖ 16-17 I ir V PP 1230-13
 305 V. ZDANEVIČIENĖ (burnos higienistas) 7-19  –  7-13  –  7-19  I ir V   PP 1230-13

ANTRINIO LYGIO GYDYTOJŲ ODONTOLOGŲ DARBO GRAFIKAS

2020 m. gruodžio mėn.

Kab. Nr. Gyd. odontologai ir burnos higienistai  Savaitės dienos Pastabos 
I II III IV V
101 E. ZDANAVIČIENĖ (gyd. odontologas ortopedas) 930-19  PP I 1230-13
Nedirbs 12.18
 102 S. ANDRAŠIŪNIENĖ (gyd. odontologas ortopedas) 13-19 7-13  
 105 J. ZAIKAUSKAITĖ (gyd. endodontologas) 7-19 7-19 PP 1230-1330 
Nedirbs nuo 12.28 iki 12.31
 106 L. VILEIŠIENĖ (gyd. burnos chirurgas) 13-19 7-13 13-19 7-13  
  D. BLIEKIENĖ (gyd. burnos chirurgas) 7-13 13-19 7-13  
 202 J. MONTVILIENĖ  (gyd. odontologas ortopedas) 8-19 8-19 8-19 8-14 PP I, III ir IV, V 1230-13
Nedirbs nuo 12.28 iki 12.31
 303 L. VILEIŠIENĖ (gyd. burnos chirurgas) 7-13 II  PP I 1230-13
 204 VISMANTAS BOSAS (gyd. burnos chirurgas) 7-13 13-19 7-13 13-19 7-13  
  VYTAUTAS BOSAS (gyd. burnos chirurgas) 7-13 13-19 7-13 13-19  
  E. OGINTAS  (gyd. burnos chirurgas) 13-19 7-13 13-19 7-13 13-19
 305 R. MURNIKOVIENĖ (gyd. periodontologas) 7-19 13-19 7-19 PP I, III ir IV, V 1230-13

GYDYTOJŲ ODONTOLOGŲ VAIKŲ SPECIALISTŲ DARBO GRAFIKAS

2020 m. gruodžio mėn.

Kab. Nr. Gyd. odontologai ir burnos higienistai  Savaitės dienos Pastabos 
I II III IV V
301 S. ULOZIENĖ (gyd. vaikų odontologas) 7-19 13-19 7-13 13-19 7-13 PP I 1230-13
Nedirbs nuo 12.21 iki 12.31
  V. GRIGALAUSKIENĖ (gyd. vaikų odontologas) 7-13 13-19 7-13 13-19  
302 S. ULOZIENĖ (gyd. vaikų odontologas) 13-16  III PP 1230-13
Nedirbs nuo 12.21 iki 12.31
303 D. URBELIENĖ (gyd. burnos chirurgas, teikiantis paslaugas vaikams) 13-19 7-13 7-13   III PP 1230-13
204 D. URBELIENĖ (gyd. burnos chirurgas, atliekantis dantų implantaciją) 7-19  PP 1230-13
306 N. SASNAUSKIENĖ 1130-19 7-1430 7-1430 1130-19 7-1430

3