Apie mus…


VšĮ Panevėžio miesto stomatologijos poliklinika yra Lietuvos nacionalinės sveikatos sistemos sveikatos priežiūros įstaiga, teikianti odontologines asmens sveikatos priežiūros paslaugas šalies gyventojams. Įstaiga savo veiklą vykdo nuo 1979 m. VšĮ Panevėžio miesto stomatologijos poliklinikos steigėjas yra Panevėžio miesto savivaldybė.
VšĮ Panevėžio miesto stomatologijos poliklinikoje veikia ambulatorinės odontologinės priežiūros (pagalbos) grandis, kurioje dirba puikiai pasirengę ir licencijuoti gydytojai odontologai, gydytojai odontologai specialistai, burnos priežiūros bei kiti specialistai. Įstaiga suteikia galimybę Panevėžio miesto ar šalies gyventojams savalaikiai gauti reikalingas, saugias, kokybiškas ir kvalifikuotas nespecializuotas ir specializuotas odontologines asmens sveikatos priežiūros (pagalbos) paslaugas:
– odontologijos, burnos chirurgijos, periodontologijos, ortodontijos, ortopedinės odontologijos, vaikų odontologijos;
– burnos priežiūros specialistų (dantų techniko, gydytojo odontologo padėjėjo, burnos higienisto) bei radiologijos laboranto paslaugas.
Poliklinikoje užtikrinamas vaikų ir suaugusių asmenų ištyrimas, gydymo tęstinumas ir stebėjimas. Prireikus pacientai nukreipiami kitų specialistų konsultacijai ar stacionariniam gydymui į universitetines odontologijos profilio sveikatos priežiūros įstaigas. Poliklinikoje teikiamos profilaktinės ir planinės odontologinės pagalbos (profesionalios burnos higienos, sutrikdytos kramtymo funkcijos sugrąžinimo) ir radiologinio diagnostinio ištyrimo paslaugos.
Svarbiausias įstaigos siekis – stiprinti gyventojų odontologinę sveikatą ir vykdyti odontologinių ligų prevenciją.